Novogear

Inženýr kvality

Firma Novogear je dceřinou společností švýcarského koncernu Humbel se závody ve Švýcarsku, České republice a Rumunsku. Zabýváme se vývojem a výrobou ozubených kol a převodovek pro významné mezinárodní zákazníky v různých průmyslových odvětvích.
Pro posílení našeho týmu hledáme pracovníky na pozici: Inženýr kvality.

Náplň práce:

Plánování kvality
Řízení interních kvalitativních neshod
Provádění interních auditů

Požadujeme:

VŠ / SŠ strojní
Zkušenosti s třískovým obráběním
Zkušenosti s řízením interní kvality
Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
PC dovednost (MS Excel, ERP systémy)

Nabízíme:

Zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
Mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
Zajímavou náplň práce
Profesní i osobní růst
Benefity (stravenky, životní pojištění, zvýhodněné mobilní telefonování)
Bezplatné využití nadstandardního pokoje na oddělení Gyn.-porodnické Nemocnice Frýdek-Místek (pro manželku/přítelkyni)
Nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na email: d.kudrova@novogear.cz.

Kontakt

NOVOGEAR, spol. s r.o.
Denisa Kudrová Brancová, DiS.
17. listopadu 2245
738 01  Frýdek-Místek-Místek
Česká republika
Telefon: 558 952 245