Novogear

Kalkulant

Firma Novogear je dceřinou společností švýcarského koncernu Humbel se závody ve Švýcarsku, České republice a Rumunsku.Zabýváme se vývojem a výrobou ozubených kol a převodovek pro významné mezinárodní zákazníky v různých průmyslových odvětvích.
Pro posílení našeho týmu hledáme pracovníka/pracovnici na pozici Kalkulant.

Požadujeme:

Minimálně SŠ s maturitou technického směru (ideálně strojní)
Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
Dobrá znalost Microsoft Office (Word, Excel)
Schopnost týmové práce
Samostatnost, pečlivost
Časová flexibilita

Náplň práce:

Tvorba podkladů pro obchodní nabídky a smlouvy
Řešení technických záležitostí v rámci poptávky
Příprava dokumentace nových zakázek
Vyhodnocování nákladů na předchozí výrobu
Komunikace se zákazníkem

Nabízíme:

Zajímavou a různorodou práci
Možnost seberealizace, profesního a osobnostního růstu
Odpovídající platové hodnocení a firemní benefity (měsíční prémie, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a další).
Systém firemního vzdělávání
Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na email: d.kudrova@novogear.cz.

Kontakt

NOVOGEAR, spol. s r.o.
Denisa Kudrová Brancová, DiS.
17. listopadu 2245
738 01  Frýdek-Místek-Místek
Česká republika
Telefon: 558 952 245