Novogear

Soustružník

Firma Novogear, spol. s r.o. je dceřinou společností švýcarského koncernu Humbel se závody ve Švýcarsku, České republice a Rumunsku. Zabýváme se vývojem a výrobou ozubených kol a převodovek pro významné mezinárodní zákazníky v různých průmyslových odvětvích.
Pro posílení našeho týmu hledáme pracovníky na pozici: Soustružník.

Náplň práce:

- obsluha CNC soustruhů
- příprava a seřízení zakázky
- příprava nástrojů
- znalost NC prostředí (Fanuc, Sinumeric)
- práce s měřidly
- aktivní spolupráce na zlepšování procesů ve výrobě
- údržba zařízení a nástrojů

Požadujeme:

- SŠ technického směru nebo vyučen v příbuzném oboru
- min. 1 rok praxe na CNC soustruhu
- výhodou znalost strojů Mori Seiki, DMG
- znalost čtení technické dokumentace
- znalost měření
- znalost NJ výhodou
- práce ve směnném provozu
- maximální pracovní nasazení a flexibilita

Nabízíme:

- mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
- profesní a osobní růst
- stabilitu švýcarské značky
- možnost zapojit se do vývoje technologie soustružení
- benefity (stravenky, penzijní nebo životní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify včetně rodinných příslušníků)
- bezplatné využití nadstandardního pokoje na oddělení Gyn.-porodnické Nemocnice Frýdek-Místek (pro manželku/přítelkyni)
- nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na email: d.kudrova@novogear.cz.

Kontakt

NOVOGEAR, spol. s r.o.
Denisa Kudrová Brancová, DiS.
17. listopadu 2245
738 01  Frýdek-Místek-Místek
Česká republika
Telefon: 558 952 245